Organizujemy dla dzieci gry i zabawy ruchowe z elementami sztuk walki. Dbamy o ich ogólny rozwój fizyczny, kondycję, gibkość, siłę i poczucie równowagi. Uczymy bezpiecznych padów i przewrotów oraz zachowań fair-play. Uczymy również dyscypliny i poszanowania dla rówieśników oraz osób starszych. Zero ekranów, elektroniki i telefonów komórkowych, a przede wszystkim ZERO NUDY- MAXIMUM RUCHU! Oddamy Państwu wybiegane, szczęśliwe i uśmiechnięte dziecko, czekające z niecierpliwością na następne zajęcia.

Przyjeżdżamy po dzieci własnym transportem i w ten sam sposób odwozimy po zakończonych zajęciach, a wszystko to pod opieką wykwalifikowanego pedagoga. Najmłodszym dzieciom pomagamy w przebieraniu się i pilnowaniu swoich rzeczy.

Instruktorzy prowadzący zajęcia to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu we Wrocławskich przedszkolach, szkołach i uczelniach wyższych.

Zajęcia dla grup szkolnych i przedszkolnych prowadzimy w środy i piątki od godziny 10.00 do 15.00 w specjalnie przygotowanej do tego sali, wyłożonej matami i pełnej sprzętu do zabaw. Sala mieści się przy ulicy Hubskiej 20, we Wrocławiu. Jest to unikalne miejsce, gdzie odbywają się zajęcia japońskiej sztuki walki o nazwie AIKIDO- kawałek Japonii w środku miasta.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich dzieci, zarówno tych spokojniejszych i tych bardzo aktywnych. Dzieci dobierane są do grup wiekowo, a zabawy ruchowe pomyślane tak, żeby sprawiały radość wszystkim dzieciom. Grupy nie mogą liczyć więcej niż 20 osób. Na jedną grupę przypada dwóch instruktorów.

Kurs trwa od października do czerwca z wyłączeniem dni wolnych od zajęć w szkole lub przedszkolu.
Każda nowa grupa ma zapewnione darmowe, zajęcia próbne na które należy zarejestrować wszystkich uczestników w formularzu online.
Po wysłaniu formularza otrzymacie Państwo wszystkie niezbędne upoważnienia i informacje potrzebne do kontynuowania zajęć.

Opłata za kurs wynosi 50,00zł za jedną lekcję, za dziecko. Opłatę wnosimy co miesiąc w zależności od ilości lekcji przypadających w danym miesiącu (średnio 4 lekcje)- zgodnie z kalendarzem zajęć dla szkół i przedszkoli.

Serdecznie zapraszamy!

Jak wygląda organizacja wyjazdu na zajęcia „AKTYWNE DZIECKO”?

Upoważniony przez rodziców pracownik odbiera dzieci z przedszkola lub świetlicy szkolnej, pomaga im się ubrać i zaprowadza grupę do autobusu, z którą jedzie na salę zabaw. Po dotarciu na miejsce razem z instruktorem pomaga dzieciom podczas przebierania. Przygotowane do zajęć dzieci wchodzą na salę zabaw razem z instruktorem, a po zakończeniu ruszają wraz instruktorem z powrotem do szatni. Po przebraniu się, dzieci ponownie przekazywane są pracownikowi odpowiedzialnemu za odwiezienie dzieci, który wraca z grupą do przedszkola lub szkoły i oddaje je w ręce osoby odpowiedzialnej za opiekę z ramienia danej placówki.

Kogo muszę upoważnić do odbioru dziecka?

Do odbioru dziecka należy upoważnić pracownika naszej formy. Link do upoważnienia otrzymasz w wiadomości potwierdzającej zapisanie na zajęcia po wypełnieniu formularza online.

Czytelnie wypełnione upoważnienie należy zostawić w przedszkolu lub świetlicy szkolnej, z której będzie odbierane dziecko. Bez podpisanego upoważnienia nie będziemy mogli zabrać twojego dziecka na zabawę.

Jak mam przygotować dziecko do gier i zabaw w ramach kursu „AKTYWNE DZIECKO”?

Na zajęcia dziecko powinno mieć przygotowany worek podpisany swoim imieniem i nazwiskiem, a w nim DŁUGIE spodnie od dresu i koszulkę z krótkim rękawem. Zabawy prowadzone są na boso, bez skarpetek na specjalnie przeznaczonej do tego miękkiej macie. Warto podpisać rzeczy dziecka i spakować je razem z dzieckiem tak, żeby wiedziało które rzeczy są jego własnością. Niestety często podczas przebierania dzieci pakują do worków nie swoje rzeczy, podpisanie ich pomoże szybko znaleźć właściciela. Dziecko powinno być ubrane odpowiednio do panujących warunków pogodowych w odzież ułatwiającą szybkie przebranie się w strój zmienny. W dniu zajęć „Aktywne Dziecko” prosimy nie zakładać dziecku łańcuszków, bransoletek, wisiorków, zegarków, odstających kolczyków czy gumek do włosów z ozdobami plastikowymi.

Czy dziecko potrzebuje mieć ze sobą prowiant?

Zdecydowanie przyda się woda lub sok w plastikowej butelce czy też kartoniku. Jeśli chodzi o jedzenie to najlepiej sprawdzają się małe przekąski typu jabłko, banan.

Czy mogę odliczyć nieobecności dziecka?

Nie. Za nieobecność dziecka na zajęciach nie przysługuje zwrot kosztów. W miesiącu można odrobić wyłącznie jedną lekcję pod warunkiem zgłoszenia chęci odrobienia 24h przed zajęciami.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Wszystkie zajęcia odbywają się przy ulicy Hubskiej 20 we Wrocławiu w specjalnie do tego wyposażonej i przystosowanej sali, wyłożonej miękką matą.

Kiedy odebrać dziecko po zajęciach?

Tych z Państwa, którzy odbierają dzieci bezpośrednio po zajęciach z naszej sali lub z autobusu odwożącego dzieci pod placówkę edukacyjną, prosimy o punktualność i odbieranie dzieci o wyznaczonej godzinie. Autobus przywozi i odwozi także inne grupy i nie może czekać na Państwa dłużej niż 5 minut.

Ile wynosi miesięczna opłata za zajęcia?

Opłata za kurs wynosi 50,00zł za jedną lekcję. Opłatę wnosimy za cały miesiąc w zależności od ilości zajęć przypadających w danym miesiącu (średnio 4 lekcje), zgodnie z kalendarzem szkół i przedszkoli.

Jak dokonywać opłat za zajęcia?

Opłat dokonujemy wyłącznie przelewem na konto podane

Jak mogę zrezygnować z zajęć?

Rezygnacji można dokonać w dowolnym momencie, ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym została zgłoszona rezygnacja.

Jak kontaktować się z nami?

Biuro firmy znajduje się przy ulicy Hubskiej 20 we Wrocławiu i jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.30 do 20.00. Ze względu na wyjazdowy charakter naszej pracy prosimy o wcześniejsze umówienie się telefonicznie pod numerem 606782663 lub poprzez adres mailowy malysamuraj@op.pl koniecznie wpisując w tytule AKTYWNE DZIECKO.