Zajęcia odbywają się w dojo Wrocław Aikikai
przy ul. Hubskiej 20. (mapa i opcje dojazdu na dole strony)

ZAPISY DLA DZIECI

Po prostu zadzwoń pod numer: 606782663 i ustal z nauczycielem do jakiej grupy powinno dołączyć dziecko. Pierwsze zajęcia są bezpłatne!


ZAPISY DLA DOROSŁYCH

Jesteś osobą pełnoletnią i chcesz rozpocząć zajęcia aikido? Mamy w grafiku zajęcia poranne i wieczorne. Zadzwoń pod numer 507480656 i umów się na bezpłatne zajęcia próbne

ZAPISY DLA DOROSŁYCH

Najbliższy kurs zaczyna się we wrześniu 2024

Wolisz rozpocząć spokojnym kursem Podstaw Aikido? To dostępny dla każdego trzymiesięczny kurs zupełnych podstaw. Zajęcia raz w tygodniu. Sprawdź, kiedy rusza nowa edycja kursu.

ODWIEDŹ NAS

Zadzwoń pod numer 507480656 i umów się na spotkanie w dojo. Wyjaśnimy Ci specyfikę tego miejsca, ceremoniał i zasady. Upewnisz się, że to właśnie jest droga, którą chcesz podążać.

VISITORS

Wrocław Aikikai odwiedza wielu gości z Polski i zagranicy. Zajęcia ogólne są dostępne dla wszystkich, przed udziałem w zajęciach zaawansowanych, iaido, zazen, broni i harai należy umówić się telefonicznie pod numerem 507480656. Gości prosimy o uiszczenie opłaty za zajęcia przed treningiem.

To naturalne, że większość z poczatkujących po krótszym lub dłuższym czasie zrezygnuje z treningów. Pamiętajcie, że dla nas to miejsce to dom a współćwiczący znają się od wielu lat jak rodzina.
Rezygnacja z szacunkiem dla ludzi i miejsca jest też częścią praktyki!
Dziękujemy.