ZAPRASZAMY PAŃSTWA

na warsztat, który wykorzystuje filozofię aikido jako narzędzie do nauki współpracy, odpowiedzialności i zespołowego działania. Aikido to japońska sztuka walki, ale przede wszystkim droga do harmonii, zjednoczenia i rozwoju osobistego. Japończycy kładą ogromny nacisk na odpowiedzialność wobec rodziny, pracodawcy i społeczeństwa. To podejście jest widoczne również w ich podejściu do obowiązków. Adepci sztuk walki są sumienni, dokładni i dążą do doskonałości w każdej dziedzinie życia. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję poznać filozofię aikido, która opiera się na harmonii, współpracy i zrozumieniu. Naszym celem nie jest zniszczenie atakującego, ale wykorzystanie jego energii. Ćwiczenia aikido nie tylko rozwijają umiejętności fizyczne, ale także kształtują postawę, kulturę ciała i umysłowy spokój. To nieustanny proces samodoskonalenia, który może zmienić dynamikę pracy w firmie. W aikido uczymy się nie tylko technik obronnych, ale także współdziałania z partnerem, wykorzystując jego energię do osiągnięcia wspólnego celu. To nie tylko sztuka walki, ale także droga do harmonii wewnętrznej i zewnętrznej. Podobnie jak w aikido, w firmie ważne jest współdziałanie, zrozumienie i odpowiedzialność. Warsztaty korporacyjne oparte na filozofii aikido mogą pomóc pracownikom spojrzeć na firmę w nowy sposób, zbudować zespół i osiągnąć wspólne cele. To unikalne doświadczenie może zmienić dynamikę pracy i przyczynić się do sukcesu organizacji.
Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie INTRO-1024x137.png
1 H FILOZOFIA AIKIDO | PASJA
1 H PRZEWROTY | MOŻESZ WSZYSTKO!
1 H CHWYTY/ TECHNIKI | SIŁA JAKĄ MASZ
1 H ODDECH | SŁUCHAJ SWOICH EMOCJI
1 H BROŃ | ENERGIA I JAK JĄ CZERPAĆ
1 H SUSHI | KULTURA, CZŁOWIEK, DBANIE O INNYCH
2 H FILOZOFIA AIKIDO | PASJA
2 H PRZEWROTY | MOŻESZ WSZYSTKO!
4 H CHWYTY/ TECHNIKI | SIŁA JAKĄ MASZ
4 H BROŃ | ENERGIA I JAK JĄ CZERPAĆ
2 H ODDECH | SŁUCHAJ SWOICH EMOCJI
2 H SUSHI | KULTURA, CZŁOWIEK, DBANIE O INNYCH
*Moduły mogą być łączone w dowolny sposób, jednak dzień szkoleniowy nie powinien przekraczać 6 godzin. Istnieje możliwość organizacji szkoleń dwudniowych. Proponowane szkolenie nadaje się dla osób minimum 8 a maximum 20 osobowych. Cena ustalana jest indywidualnie.

Piotr Masztalerz

6 DAN SHIDOIN
Rozpoczął trening w 1988 roku pod okiem D. Brunner Shihan. W 1999 przez rok ćwiczył u Kanetsuka Shihan w Londynie. Przez rok był uchideshi T. K. Chiba Shihan w San Diego, USA.
Prowadził zajęcia na Politechnice Wrocławskiej (2003 – 2018 r.) oraz Uniwersytecie Wrocławskim (2003-4), Zespole Szkół Akademickich we Wrocławiu (od 2015), Instytucie Badania Twórczości J. Grotowskiego we Wrocławiu (od 2007 roku).
Autor książki  „Królestwo kurzu” (2018)
Prowadzi zajęcia i szkolenia w Polsce i za granicą (m.in W. Brytania, Francja, Kenia, Chile, Rosja, USA i inne)

Wrocław Aikikai to unikalne miejsce – stałe dojo aikido.Tradycja, skupienie, praca nad sobą a przede wszystkim wspaniała wspólnota ludzi podążających za pasją. Miejsce zbudowane przez adeptów. Żywa wspólnota pasji – idealny wzór dla Twojego zespołu.

tel. +48 507480656