Chcesz spróbować szczególnej sztuki walki, w której nie ma współzawodnictwa a trening opiera się na pracy w przyjaznej atmosferze, szacunki i dyscyplinie?

Nie masz doświadczenia w treningu, od lat nie ćwiczyłaś/eś, wstydzisz się albo boisz spróbować? czujesz się staro
? Przegrywasz z wymówkami i masz tego dość?

TEN KURS JEST DLA CIEBIE!
ZACZNIJ Z NAMI POWOLI I SPOKOJNIE! NASZYM CELEM JEST WPROWADZIĆ CIĘ BEZPIECZNIE W ŚWIAT SZTUK WALKI. NIEZALEŻNIE OD PŁCI, WIEKU, SPRAWNOŚCI. KAŻDY ZNAJDZIE WŁASNĄ, BEZPIECZNĄ DROGĘ. NIE MA POŚPIECHU!

Czego się nauczysz?

 • W treningu Aikido całe ciało pracuje równomiernie. To wspaniała metoda zdobycia lub powrotu do ogólnej sprawności fizycznej i komfortu psychicznego. Aktywność fizyczna jest naturalną potrzebą człowieka a w czasach uzależnienia od wszechobecnych ekranów i biernego trybu życia Aikido daje wspaniałą możliwość bezpiecznego powrotu do sprawnego i zdrowego umysłu i ciała.
 • Dojo to unikalne, piękne miejsce, kawałek Japonii w sercu Wrocławia. Trening wprowadzi Cię stopniowo w ceremoniał japońskich sztuk walki. Odzyskasz spokój, znajdziesz wyciszenie. Przez pracę z oddechem, elementy medytacyjne skupisz się na sobie i własnym rozwoju.
 • Własnym tempem i bezpiecznie poznasz podstawy padów i przewrotów niezbędnych w treningu Aikido. To niesamowite narzędzie, którego możesz użyć np. w czasie upadku z deskorolki, roweru, upadku ze schodów itd. Te elementy mogą uratować Twoje zdrowie a podczas treningu wzmocnią Twoje ciało, sprawią, ze poczujesz się pewniejszy siebie a to z kolei wpłynie na sposób w jaki widzisz i siebie i otoczenie.
 • Elementy podstawowych technik nauczą Cię dbania o własną przestrzeń. Pokażemy podstawowe zasady rozwiązywania konfliktów i na poziomie fizycznym i innych, które towarzyszą nam w życiu codziennym.
 • Poznasz bezpieczne podstawy pracy z bronią – drewnianym mieczem i kijem. Pozycje, podstawowe ataki i proste układy. Wszystko spokojnie i krok po kroku.
 • Kurs może być wspaniałym prezentem dla kogoś o kim wiesz, że zawsze chciał spróbować treningu Aikido!

Od początku września ruszają dwie grupy – we wtorki i czwartki o godz. 19.00 do 20.00

Jak działa kurs?

 • Termin 1- wtorki 03. 09. 2024 – 26. 11. 2024, godz. 19.00
 • Termin 2 – czwartki 05. 09. 2024 – 28. 11. 2024, godz. 19.00


 • Szkolenie trwa 3 miesiące. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Pierwszy trening jest darmowy. Po miesiącu do Waszej dyspozycji są drugie zajęcia w tygodniu. Po dwóch miesiącach kursu można ćwiczyć już trzy razy tygodniowo. Po zakończeniu kursu zapraszamy do udziału we wszystkich dostępnych u nas treningach (poza zajęciami grupy zaawansowanej) Udział w treningach dodatkowych jest dobrowolny.
  Zapisy w Formularzu online
 • Adres: Dojo Wrocław Aikikai. Ul. Hubska 20. Nr tel. 507480656.
 • Koszt: Całość kursu – 690 zł, dla członków rodziny 600 zł/ osoba. Pierwsze zajęcia gratis. Wpłata na:
  MBank 94 1140 2004 0000 3002 8344 7124. W opisie „Imię i nazwisko, opłata za kurs podstaw Aikido”. Lub przed kursem w dojo.

Opinie uczestników kursu: