LETNI OBÓZ AIKIDO „KOWBOJSKIE WAKACJE”

 Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat! Zajęcia będą dostosowane do wieku i z podziałem na grupy, ale będą też wspólne wycieczki i zabawy. Będziemy mieli okazję zamienić się na chwilę w kowboja, zatańczyć kowbojski taniec, poradzić sobie z zagonieniem bydła do zagrody czy zjeść posiłek przy ognisku. Zagramy w kowbojskie gry i przeniesiemy się na chwilę do prawdziwego westernu. Każdy będzie mógł wykonać kowbojskie zadanie i zyskać nową ksywkę godną kowboja na dzikim zachodzie. Nie obędzie się również bez dyskoteki i wycieczek. Jeśli pogoda dopisze nauczymy się budować kryjówki w lesie i tropić ślady indian pozostawione w zeszłym roku ;). Oprócz tego będą również zajęcia Aikido oraz gry i zabawy ruchowe.

 Mile widziani „krewni i znajomi królika”! Jeśli wasze dziecko ma przyjaciela/ przyjaciółkę/ siostrę/ brata/ kuzyna/ kolegę ze szkolnej ławki, z którym chce się podzielić swoją pasją, pomieszkać razem w pokoju i przeżyć przygodę na dzikim zachodzie to zapraszamy serdecznie!

ZNAJOMOŚĆ AIKIDO NIE JEST WYMAGANA!

    Dzieci nie mogą brać swoich telefonów na obóz. Do dyspozycji jest numer obozowy, na który rodzice mogą dzwonić codziennie w czasie ciszy poobiedniej.

Podstawowe infromacje:

MIEJSCE:
Ośrodek szkoleniowo – sportowy LZS „Jagna”, Nowa Bystrzyca 74, 57-500 Bystrzyca Kłodzka

TERMIN:
29.06.2024 – 07.07.2024- wspólny obóz dla dzieci i młodzieży (7-15 lat)

CENA2350 zł (w tym ubezpieczenie, przejazd autokarem w obie strony, nocleg, wyżywienie, opieka wychowawców, treningi Aikido z instruktorami, wycieczki, ogniska, koszulka pamiątkowa i inne atrakcje)

Cena obozu dla rodzeństw to 2300 zł.
informacje dodatkowe- tel. 606 782 663

Pozdrawiam
Katarzyna Masztalerz
FUNDACJA „MAŁYSAMURAJ”